Hotel Grand Chotowa to idealne miejsce na letni wypoczynek

hotel grand chotowa

Idzie lato, a wraz z nim czas odpoczynku od codzienności i korzystania z pogody, wszak lato w Polsce do najdłuższych i najcieplejszych nie należy. Jednych z nas skuszą z pewnością bałtyckie plaże, drugich górskie wycieczki. Dla jeszcze innych ideałem wakacyjnego relaksu jest czas spędzony nad jeziorem, najlepiej z szeregiem udogodnień.

Na te potrzeby z pewnością odpowie Hotel Grand Chotowa. Hotel Grand Chotowa znajduje się w odległości 5 km od autostrady A4, 12 km od Dębicy, a 20 km od Tarnowa. Jest to hotel trzygwiazdkowy, który idealnie sprawi się nie tylko pod kątem rodzinnego wypoczynku, jak również konferencji, czy spotkań biznesowych. Jego usytuowanie pośród zielonych lasów i nad samym jeziorem daje możliwość skorzystania z wielu form odpoczynku.

W trakcie naszego pobytu możemy korzystać ze strzeżonego kąpieliska, wypożyczalni łodzi, kajaków i rowerów wodnych, a także łowić pstrągi. Oprócz tego mamy możliwość również odwiedzenia parku linowego i zmierzenia się z jedną z czterech tras o różnym stopniu trudności. Z kolei na tych z nas, którzy są wielbicielami ścianek wspinaczkowych, czeka specjalna ścianka z pięknym widokiem na otaczającą okolicę.

Jeśli byłoby nam nadal mało wrażeń możemy zdecydować się na zjazd tyrolką nad samą plażą i zalewem. Oprócz wypoczynku na świeżym powietrzu możemy również skorzystać z usług kosmetyczki, czy też skorzystać z SPA, decydując się na masaż lub odprężające zabiegi na ciało. Dla miłośników sportowych rozgrywek na terenie obiektu czeka z kolei stół do ping-ponga i gry w bilard. Jeśli myślimy o spotkaniu biznesowym w hotelu czekają na nas cztery sale konferencyjne, gdzie największa z nich może pomieścić nawet 700 osób.

Goście nie tylko mogą skorzystać z szerokiej oferty dostępnych atrakcji, ale również zdecydować się na nocleg w domku VIP, bądź domku pośród sosen. Pierwszy z nich, będący miniaturą budynku hotelowego jest idealnym rozwiązaniem, gdy myślimy o wypoczynku wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Z kolei domek pośród sosen pozwala nam na złapanie oddechu, delektując się zapachem drzew otaczających nasze miejsce pobytu.

Podczas odpoczynku nie bez znaczenia jest również kuchnia. Zarówno restauracja, jak i kawiarnia na terenie hotelu skutecznie zadbają o nasze podniebienia. W menu znajdziemy nie tylko dania lokalne, ale również te inspirowane licznymi podróżami jego twórców. W kawiarni natomiast możemy skusić się na wybrany deser bądź drink. W Hotelu Grand Chotowa każdy znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolony z pobytu.